Můj začátek na SideWayRP

Tímto vás chci po dlouhé době opět přivítat. Na úvod bych se chtěl omluvit za nízkou aktivitu našeho projektu z důvodu dovolených a dalších povinností v osobním životě.

Dnes bych vám rád popsal svůj začátek se hrou FiveM na serveru SideWay.
V srpnu roku 2019 jsem vedl svůj projekt, kterému se částečně i vedlo. Po poměrně krátké době došlo k rozpadnutí a hodně lidí odešlo hrát ke konkurenčním projektům. Mnoho našich bývalých hráčů jsem viděl hrát právě na serveru SideWay RP a rozhodl jsem se, že začnu hrát s nimi.

U tohoto projektu sepisujete dotazník, kterým musíte předsvědčit staff team k tomu, abyste se dostali do 2. kola. Jakmile budete vybrání, tak postoupíte k pohovoru, který trvá povětšinou 30 – 40 minut, na kterém se vás ptají na ruzné věci ohledně pravidel serveru a zkušeností s RolePlayem. Prvně jsem tedy vyplnil dotazník, ve kterém jsem popisoval svoji postavu, jako ředitele MHD s tím, že moje postava začne jako řidič autobusu, který bude nabízet své služby ostatním hráčům. Neočekával jsem tuto odpověď, ale ANO! Můj dotazník byl schválen a dostal jsem se do dalšího kola, kde mě čekala ta horší část a to zkoušky ohledně RolePlaye. Abych se přiznal, tak pravidla jsem nikdy nestudoval, ale jelikož můj zájem o hraní na daném serveru byl obrovský, tak jsem se překonal a pravidla se naučil. Po zhruba týdnu jsem byl přilován testerem na pohovor, kde mi pokládal otázky ohledně již zmíněných pravidel, přikazů a pojmů RolePlaye. Prvním kolem jsem bohužel neprošel a byl jsem vyzván k doučení na což jsem měl dvoudenní lhůtu. Po 2 dnech jsem byl opět přivolán na zkoušku, kde tentokrát byli již 2 testeři. Musím se přiznat, že se samotné nervozity jsem se potil snad všude. Pohovor ale klapal přesně tak, jak jsem si představoval. Díky jednomu testerovi, který měl semnou trpělivost to nakonec vyšlo.
Byla mi přidána role občana, díky které jsem měl přistup na server a mohl jsem začit budovat svou postavu. Pokud bych měl popsat své dojmy ze serveru, tak se přiznám, že se mi poprvé otevřel svět pravého CZ/SK RolePlaye. Lidé se chovali uplně jinak, žadný bordel, žadný Fail-RP atd. Byl jsem velice ohromen.
Mojí první prácí byl horník. Jednalo se o práci, kterou jen tak jinde neuvidíte. Povolání bylo profesionálně propracované. Nabízelo mnoho možností, jak si vydělat peníze. Na serveru se nacházela i taková ta běžná povolání, jako je popelář, řezník, zahradník atd. Tyto práce jsem ještě neotestoval, ale určitěje nevynechám! Po čase došlo k závadě u horníka a musel jse přestoupit jinám. Najít na takovém serveru práci je celkem problém. Po čase se ale poštěstilo a byl jsem přibrán do taxikářské firmy, která zrovna hledala nové aktivní posily do týmu. Tato práce mě natolik zaujala, že jsem ji musel vyzkoušet. Stát se řidičem taxi mi umožnil hráč Isiro Nagato.
Musím vám řict čtenáři, že hraní na tomto serveru je opravdu zážitek. Hráči se k vám rozhodně chovají jinak, než na běžném NO-Whitelist serveru. Jde vidět že Whitelist servery mají opravdu smysl.
Tímto bych chtěl zakončit dnešní článek a dát vám radu na závěr.

Určitě vyzkoušejte server SideWay RP, který má co nabídnout a o zábavu zajisté nebude nouze. I chovaní majitele a administračního týmu je na profesionální úrovni.

Mé hodnocení je 10/10! Mohu jen doporučit.

Nezapomeňte nás také sledovat na Facebookové stránce! Více v Kontaktech.

Pro embina.eu – Upravila Kikush5 thoughts on “Můj začátek na SideWayRP

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *