Zastávka jak pro dobytek

Upozornění – Nejedná se o pomluvu podniku, nýbrž názor na danou situaci z mého pohledu a také pár lidí, kteří poskytli takový menší rozhovor! Děkuji za pochopení.

Tímto opět zdravím čtenáře embina.eu. Hned z úvodu bych chtěl poděkovat za rekordní návštěvnost v počtu 200 lidí a to za pouhý 1 den. Opravdu si toho velmi vážíme a mockrát děkujeme!  

Dnes se zaměříme trochu na jiné téma a to, jak občané města Liberce vnímají výluku MHD.
V Liberci probíhá tramvajové výluka z důvodu výstavby kolejí u terminálu Fügnerova a to od 8. 7. 2019 do 25. 8. 2019. Tramvaj, která jezdí směrem k Lidovým Sadům je nahrazena od úseku Viadukt – Lidové Sady autobusovou dopravou, což je zcela logické a přestup je pohodlný. Pokud se ale chcete tramvají č. 3 dostat směrem k Hornímu Hanychovu, tak nástupní zastávka je na zcela nevhodném místě, kde musí lidé jít po druhé straně chodníku, jelikož levá strana chodníku je uzavřena z důvodu výstavby nových bytů. Nástupní místo je nevhodné i z důvodu špatného nástupu pro lidi na invalidním vozíku či matky s kočárky. Lidé si stěžuji na danou nástupní zastávku, protože je zcela nelogicky vymyšlená. Občané Liberce jsou toho názoru, že by se měla zastávka posunout o 100 metrů dál, kousek od parkoviště tzv. Rybníček. Dalším problémem je nedostatek nízkopodlažních kloubových autobusů, kdy na této trase můžeme narazit pouze na dva a to Karosu a Mercedes Benz.  

Osobně si myslím, že by se více hodilo vyslat kompletní sestavu kloubových autobusů. O danou záležitost by se ale měla zajímat MHD města Liberce. Na druhou stranu se nedivím dané výluce, jelikož traťová kolej je v dost dezolátním stavu a její oprava je nevyhnutelná. I přesto si myslím, že MHD města Liberce se moc nezaobírala praktičností nových a dočasných zastávek. Už jen z důvodu neustále množících se stížnosti by se mělo vedení městské hromadné dopravy města Liberce zamyslet nad daným problémem.  

Děkuji za přečtení. Sdělte nám svůj názor dole v komentářích.

Nezapomeňte nás také sledovat na Facebookové stránce! Více v Kontaktech.

Pro embina.eu – Upravila Kikush

2 thoughts on “Zastávka jak pro dobytek

  1. I was excited to discover this website. I want to to thank you for your time for this wonderful read!! I definitely liked every part of it and i also have you book-marked to look at new things on your website.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *