FiveM zrada

Po poměrně dlouhé době bych chtěl opět přivítat čtenáře u dalšího článku. Zprvu se vám chceme omluvit za půlroční neaktivitu, kdy jsme řešili převážně osobní záležitosti, a proto nebyl čas na psaní článků. Nyní jsme ale zpět v plné síle a tak si můžeme představit další novinky ze světa FiveM, které stojí za celý ten půlrok za povšimnutí.

Malý pád největšího CZ/SK serveru, z důvodu ukradení projektu, zrada majitele projektu a nějaké ty finanční záležitosti ohledně VIP. Aby nedošlo k poškození značky projektu, nebo daných osob, nebudeme zveřejňovat název a jména. Projekt pojmenujeme jako CZ/SK Jablko RolePlay a osoby jako pana kloboučka a rybáře. Zhruba v půlce ledna došlo k největší pohromě na CZ/SK FiveM scéně, kdy došlo k napadení pana kloboučka a to z důvodu jeho zabanování na základě CK – Charakter kills. Poté došlo k dohadům mezi panem kloboučkem a panem rybářem, což nakonec skončilo dobře a rozešli se v dobrém. Pokračovalo to ale i nadále, kdy docházelo k přetahování komunity, zesměšnění komunity která byla nazvána hrubým slovem. Podle zdrojů se jednalo o poškození VIP uživatelů projektu Jablko RolePlay v hodnotě 80 000 Kč, která byla ovšem vykompenzována a vrácena všem uživatelům. Poté se obě strany dohodly, že si projekt obnoví a pan klobouček, který byl vyhozen z projektu si založil nový.

Více informaci už dále nevíme, fakta jsou pouze z výpovědi zdrojů a uživatelů, kteří nám poskytli malý rozhovor. Dále není třeba rozebírat, projektu se nyní daří a funguje jak má! A to je hlavní.

Dále když se zaměříme ještě na pana kloboučka a měli bychom tuto postavu popsat, jednalo se o pána, který byl ochoten vyhrožovat naší redakci advokáty a soudy ohledně poškození jeho jména. Naše redakce ovšem nic nevydala jelikož naší prací není poškozovat CZ/SK FiveM projekty a brátúplatky konkurenčního provozovatele. Zaměřujeme se na fakta a ne placenou propagaci.

Můj názor je takový, kdy pan klobouček na mě působil trochu jako nevyspělý člověk, protože vyhrožovat někomu,no já vám nevím čtenáři, je to přeci trochu dětinské. Ale berme to tak, že každý je nějaký, někdo více prožívá videohry, někdo zase ne. No myslím si, že pro dnešní článek to asi stačí, uvidíme se opět brzy a budeme rádi za sdílení. Děkujeme za pozornost.

Nezapomeňte nás také sledovat na Facebookové stránce! Více v Kontaktech.

Pro embina.eu – Upravila Kikush

One thought on “FiveM zrada

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *