Stars RP je moje hobby

Dnes zde máme po dlouhé době opět nějaký ten článek. Pro tentokrát bych se rád zaměřil na svůj FiveM projekt, který i přesto, že funguje zhruba 5 měsicu, tak je poměrně úspěšný. Článek nebude pouze o FiveM scéně, mých projektech, ale také o mně a mé osobnosti, která měla vliv na vedení projektů.

Jak asi mnozí z vás ví, tak jsem spíše ten typ člověka, který rád realizuje projekty. Vlastnil jsem zhruba 6-7 projektů. Projekty byly většinou úspěšné, ale i přesto se našli hráči, kteří mou práci odsuzovali a ani se jim nedivím. Mé chování vůči komunitě a především AT (admin teamu) nebylo vůbec vhodné. Majitel musí vystupovat tak, aby daný projekt prezentoval a měl díky tomu dobrou pověst. Toto se mi upřímně dříve nedařilo a buď projekt úplně skončil a nebo se komunita rozhádala natolik, že se její členové rozhodli odejít a podpořit zcela jiné projekty, což s odstupem času již chápu a na jejich místě bych udělal to samé.

Poslední projekt kterým jsem majitelem si také prošel dobrými, ale i těmi špatnými časy. Ze začátku byl dosti navštěvovaný hráči. Po čase ale nastal problém mezi mnou a celým AT, kdy mé vystupování vůči nim nebylo fér, což si osobně přiznám a dám jim za pravdu, že nebylo. Po požití alkoholu mé chování nebylo ani trochu profesionální a to především na Discordu, kde došlo k již zmíněnému problému, neboli potyčce. Pokud člověk pije, tak by se měl umět chovat, už jen v rámci projektu, jakožto majitel. Tohle bohužel vedlo k odchodu celého AT a možná tomu dopomohlo i to, že jeden člen byl oblíbený a tím pádem šli všichni s ním. Každý můžeme udělat nějakou chybu. Ale osobně mi přijde jako drzost někoho nazvat psychicky nemocným člověkem jen proto, že se pod vlivem alkoholu vyjádřil k určité situaci a vyhrožoval AT, že je všechny vyloučí. Také se mohli zachovat tak, že daného člověka vyloučí a nebo mu vypnou mikrofon. Již je to ale jedno a jsem si vědom, že mé chování v tu dobu nebylo správné. Jen nepochopím, proč to tito lidé museli vytahovat až po měsíci, kdy se incident odehrál a byl probrán z obou stran. To je již historie a projekt STARS RP funguje nadále s novým vedením a head off staff, kteří vedou projekt velmi dobře. Komunita od toho incidentu troch prořídla, ale věrní hráči zůstali.
Bývalým členům AT trochu vadila i tehdejší spolupráce s projektem Coutry Life Reborn, kdy jsem do oznámení na Discordu sdílel tento projekt pro jeho menší podporu. Říkal jsem si proč nepodpořit jiný projekt v jeho začátcích, jelikož jsem si s jejich majitelem sedl, a také se mi líbilo jednání administrátorů. Vzájemně si jako projekty pomáháme a rád kluky podporuji. Když vidím tu jejich snahu, ale návštěvnost něco kolem 5 hráčů z 32, tak bych jim přál rovnou 32 z 32 hráčů.
Pravda je to, že jsem byl upozorněn lidmi z AT, že díky tomu přijdeme jako Stars RP o hráče. Nevím proč, ale já to tak nebral. Byl jsem spíše naopak rád, že jsem tento projekt do oznámení mezi naše hráče sdílel, kteří se stavili a projekt podpořili. Sám jsem si řekl že nebudu ten typ majitele, který si bude držet hráče pro sebe jako psy v kleci. Naopak jsem chtěl spíše spolupracovat s jinými projekty a tak jim pomoci. Je pravdou, že Stars RP měl návštěvnost až 80 z 95 hráčů. Proč tedy nepodpořit s tak velkým počtem hráčů i jiný server? Není lepší si takhle pomáhat? Asi to nedělá jen tak kdo ale já jsem ten typ, který to rád dělá a rád podporuje. Jednou se mi stalo, že členové AT Coutry Life Reborn mi poslali zhruba 200,- na streamu se vzkazem „Děkujeme ti za to že nám pomáháš a děláš reklamu.“ Člověk z toho má ve výsledku dobrý pocit, že si ho hráči z konkurence cení, když tohle dokáže udělat a napsat do oznámení pro 850 členů Discordu ať jdou v rámci odstávky navštívit konkurenční projekt. Udělal by tohle někdo jiný? Osobně si myslím, že ne.

Já a FiveM CZ/SK scéna

No nebudeme si milí čtenáři nic nalhávat, ale asi bych se dokázal popsat nějak takto.
Facka sem a facka tam. Pravda, že občas v rámci své funkce se zachovám nesprávně, kdo taky ne. Aktuálně také řeším více reálný život, jelikož jsem poznal novou dámu, a tak nyní procházím novým vztahem. FiveM se již tolik nevěnuji, přeci jen reálný život je lepší a důležitější. A co FiveM? Nyní je to pouze jako hobby, protože jak se laicky říká. Když někoho poznáte a jste zamilovaný, tak vás zajímá už jen ta osoba a vedlejší věci až tak moc neřešíte. Berme to tak, že každý dělá chyby. Určitě tímto článkem nechci ze sebe dělat naprostého chudáčka, spíše vám chci předat to, jak jsem to viděl a vidím já.
Doufám že pro některé zájemce to nebude mít špatný vliv na to nezkusit podpořit projekt Stars RP. Určitě budu rád, když si každý udělá nějaký obrázek. Děkuji za pozornost.

Projekty a také lidé, kterých si vážím
SideWayRP – Profesionální RP projekt. Jsem rád, že mohu být součástí a tak zahrát na kvalitním serveru.
MichalPK – Za to jaký je, protože je to typ člověka, který nehledí na názory ostatních, ale vždy si udělá úsudek sám.
Gumik – Člověk, který si sám udělá názor a nehledí na to, co ostatní říkají. Toto velice oceňuji u tohoto člověka.
Mighty019 – Majitel Country Life Reborn. Za to že mi věří i přes to, že sám ví, že jsem takový ten typ zlobivého majitele. Také si udělal sám obrázek a je úplně super.

Nezapomeňte nás také sledovat na Facebookové stránce! Více v Kontaktech.

Pro embina.eu – Upravila Kikush

2 thoughts on “Stars RP je moje hobby

  1. Super článek!Jde vidět ta odvaha že daný člověk to dokázal napsat.Přeci nevím co je zač to FiveM ale článek zajímavý 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *